תהליך כתיבת ספר הוא מסע...

בחרו היטב עם מי אתם עושים את המסע הזה

מדפי הספרים בחדר העבודה שלי, שלמסע כתיבתם והוצאתם לאור הייתי שותפה, כוללים ספרים במגוון נושאים: מרפואת שיניים, היפנוזה, ניהול כלכלת המשפחה, שיווק, מכירות, טיפול בילדים בגיל הרך ועוד. 

למעשה, אני משמשת ככלי מתווך בין הכותב לבין הקורא, כדי שהקורא יוכל לחוות באופן המיטבי את מה שהכותב רוצה להעביר בספרו – מסרים, תובנות, ידע, עצות, הדרכה...  


קרוב ללב

ספר שירים שכתבתי והלחנתי (לא לילדים) מאז גיל 16 ועד היום. הגשמת חלום אמיתית ומרגשת. כולל מילים, תווים, אקורדים ותמונות. התווים באדיבות "איש התווים" אלעד טל - http://lamenagen.com/.
שירים שאוהבים ילדים

לכבוד השנה החדשה יש לי מתנה מיוחדת, שהכנתי לעצמי, ספר "של פעם", עם שירים, תווים ומילים של כל שירי הילדים שלי ושירי הצגות התיאטרון. יופי של מתנה שאפשר לתת למי שאוהבים. הספר כולל 120 שירים ועולה 147 ₪ כולל משלוח.

הריון זה דבר מצחיק – סיפורים מהבטןספר פרטי שלי, לגמרי מהבטן, שעזר לי לעבור את תקופת ההריון עם בתי שיר. כל כך חיפשתי ספר הריון שנון, בועט, מצחיק, שלא רק מספר מה קורה לעובר בשבוע ה-20 להריון (אוקי, צומחות לו ציפורניים, אז מה... ומה איתי??), ולא מצאתי כזה על המדפים. אז כתבתי... הספר שמכר כמעט חמש מהדורות (כ-5000 עותקים), נחשב לחתרני בזמנו. אחריו – המבול. עוד ועוד ספרים נכתבו על תקופת ההריון מזוויות לגמרי לא סטנדרטיות. שמחתי שיכולתי להוביל תנועה חברתית נשית-משפחתית חדשה ולתרום מעט לשיח החברתי בנושא. 

 

הסוד בגידול קטנטנים – סיגל מיכאלי

חלומות היפנוטיים – ד"ר ליאנה סופר

לחייך בפה מלא – רפואת שיניים בישראל – ד"ר איתן מיז'ריצקי

שיווק אינטימי – גיל פרץ
נוסחת הכסף – גיל אורלי
רומן בשיווק – אלעד הדר

במבי מסיבמבי – איך עושים יום הולדת בבית
ניהול על-פי אתגרים – ד"ר חיים אורון

100 רעיונות לטיפוח מצוינות בשירות – ד"ר נדב גולדשמידט
מצוינות בשירות: מדיבורים למעשים – ד"ר נדב גולדשמידט